E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Спальня

Люди проводять третину життя у спальні, отже комфорт – це основна задача у цьому приміщенні..

Гарний сон залежить від низки факторів, серед яких один із найважливіших – це температура приміщення. Температура у Вашій спальні впливає на температуру вашого тіла і на те, наскільки комфортно вам уві сні.

 

 

Яку продукцію Veria для обігріву підлоги ми рекомендуємо?

У спальнях ми рекомендуємо потужність системи на рівні 100 Вт/м2, і нагрівальний мат Veria Quickmat 150 або нагрівальний кабель Veria Flexicable 20 є відповідно правильним вибором.

Для управління обігрівом підлоги ми рекомендуємо Veria Control T45, сучасний терморегулятор з дисплеєм, що програмується для систем «Тепла підлога» або «Опалення через підлогу». Терморегулятор має таймер, що дозволяє вмикати систему тільки тоді, коли це необхідно, економити електроенергію і комфортно спати уночі

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

EasyPlan
OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*