E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Підвальне приміщення

Багато людей використовують підвальні приміщення як спальню чи вітальню, але тут може бути набагато прохолодніше, ніж у інших частинах будинку. Температурна різниця пояснюється тим, що приміщення знаходиться на найнижчому рівні в будинку, і коли тепле повітря піднімається вгору, холодне залишається внизу у підвальному приміщенні.

 

Яку продукцію Veria для обігріву підлоги ми рекомендуємо?

У підвальних приміщеннях ми рекомендуємо потужність системи на рівні 150 Вт/м2, і нагрівальний мат Veria Quickmat 150 або нагрівальний кабель Veria Flexicable 20 це чудовий вибір.

 

Для управління системою обігріву підлоги пропонується два варіанти терморегулятора Veria Control.

Veria Control B45 – терморегулятор без таймера, для системи «Тепла підлога», з обмеженням максимальної температури підлоги шляхом механічного блокування ручки регулювання температури. Клас захисту IP31 дозволяє встановлювати його у вологих приміщеннях.

Veria Control Т45 – терморегулятор, що програмується, з простим таймером, для систем «Тепла підлога» або «Опалення через підлогу», з програмуванням обмеження максимальної температури підлоги.

 

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

EasyPlan
OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*