E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Кухня

Багато родин проводять тривалий час на кухні, де комфорт – дуже важлива вимога.

 

Керамічна плитка – найпоширеніше покриття підлоги на кухні, яке ми відчуваємо як холодне. Отже, це – чудова причина для встановлення системи обігріву підлоги Veria.

 

Яку продукцію Veria для обігріву підлоги ми рекомендуємо?

Комфортна температура обігріву підлоги залежить від типу покриття. Для поверхні плитки ця температура, зазвичай, 27-29 градусів і для можливості підтримування такої температури рекомендується встановлювати 150-160 Вт/м2. Таким чином, нагрівальний мат Veria Quickmat 150 або нагрівальний кабель Veria Flexicable 20 – правильний вибір для такого матеріалу покриття.

 

Для управління системою обігріву підлоги пропонується два варіанти терморегулятора Veria Control.

Veria Control B45 – терморегулятор без таймера, для системи «Тепла підлога», з обмеженням максимальної температури підлоги шляхом механічного блокування ручки регулювання температури. Клас захисту IP31 дозволяє встановлювати його у вологих приміщеннях.

Veria Control Т45 – терморегулятор, що програмується, з простим таймером, для систем «Тепла підлога» або «Опалення через підлогу», з програмуванням обмеження максимальної температури підлоги.

 

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

EasyPlan
OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*