E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Вітальня

Вітальня – центральне місце у квартирі, де ви проводите час з родиною та друзями, відпочиваєте або читаєте. Досить часто ми сидимо на підлозі у вітальні. Це означає, що температура на ній обов’язково повинна бути комфортною.

 

Дерево або ковролін – найпоширеніші типи покриттів у вітальні. Кожен з них може використовуватися разом із системою обігріву Veria, яка регулюється точним терморегулятором, що обмежує температуру підлоги на заданому рівні.

 

Які з продуктів Veria рекомендуються для обігріву підлоги?

У вітальні (та інших приміщеннях, які використовуються протягом тривалого часу упродовж дня) ми рекомендуємо потужність 100 Вт/м2 для добре теплоізольованої підлоги або для підлоги з дерев’яним покриттям (паркетна дошка, ламінат, тощо). Для підлоги з покриттям з плитки зазвичай встановлюється 150-160 Вт/м2.

Підігрів підлоги можна досягти, встановивши нагрівальний мат Veria Quickmat 150 або нагрівальний кабель Veria Flexicable 20.

 

Для управління системою обігріву підлоги пропонується два варіанти терморегулятора Veria Control.

Veria Control B45 – терморегулятор без таймера, для системи «Тепла підлога», з обмеженням максимальної температури підлоги шляхом механічного блокування ручки регулювання температури. Клас захисту IP31 дозволяє встановлювати його у вологих приміщеннях.

Veria Control Т45 – терморегулятор, що програмується, з простим таймером, для систем «Тепла підлога» або «Опалення через підлогу», з програмуванням обмеження максимальної температури підлоги.

 

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

EasyPlan
OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*