E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Якість на кожному кроці

Використання неякісної системи обігріву підлоги призводить до складного і недешевого ремонту. Через це, без сумнівів, необхідно обрати високоякісну продукцію, яка не буде потребувати витрат на ремонт.

 

Контроль якості

Щоб захистити Вас від неякісного обладнання, ми тестуємо свою продукцію кілька разів під час виробництва. Ми також тестуємо продукцію на виході з виробництва. Це – гарантія продукції без дефектів, яка прослужить стільки ж скільки підлога.

Quality stamp

 

Продукція Veria виробляється відповідно до вимог стандартів ISO 9001 і ISO 14001, що свідчить про високу якість і контроль на всіх етапах виробництва.

 

Уся наша продукція вироблена відповідно до міжнародних стандартів, що забезпечують високий рівень безпеки при встановленні і використанні.

Додаткову Документацію ми можемо надати на запит sales@veria.org.ua

 

Соціальна відповідальність

Як частина бізнесу з Veria, ми вимагаємо у наших постачальників дотримуватися Кодексу Поведінки, що передбачає дотримання соціальної відповідальності.

 

Компетентна і професійна порада

Наша висока якість доповнюється технічною підтримкою і сервісом. Наша команда – це досвідчені консультанти, які можуть надати пораду у будь-якій ситуації.

 

Цільова спрямованість маркетингової політики

Більшість наших клієнтів бере участь у реалізації своїх проектів з ремонту, але їм часто не вистачає знань для прийняття правильних рішень.

Наша маркетингова політика спрямована на кінцевого споживача з метою надати йому інформацію зрозумілою для непрофесіонала мовою, що допоможе у виборі продукції.

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*