E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Оточуюче середовище

Як співробітники Veria, ми беремо на себе відповідальність за оточуюче середовище і постійно працюємо над створенням максимально екологічної продукції.

 

Відповідальність – з початку до кінця

При розробці нових продуктів, ми прагнемо створити найкраще обладнання з найменшим впливом на оточуюче середовище під час виробництва.

Earth

 

Хоч система обігріву підлоги і служить протягом довгих років, дуже важливо, щоб вона не зашкоджувала оточуючому середовищу після використання.

Вся продукція Veria виготовлена у відповідності до директив EU's RoHs та WEEE і не містить у собі свинця, ртуті, кадмія та інших шкідливих речовин.

 

Найдешевша енергія – це та, яку Ви не використовуєте

Вплив опалення на оточуюче середовище в першу чергу залежить від теплоізоляції будинку і умов використання.

Встановивши належну теплоізоляцію і переконавшись, що ви використовуєте систему обігріву підлоги належним чином – ви можете бути впевненими, що використовуючи систему Veria ви обрали обладнання, що не зашкоджує екології.

 

Ваша безпека – це наша відповідальність

Уся продукція Veria має маркування CE і відповідає вимогам безпеки.

Зв’яжіться з Veria

Якщо у Вас є питання або Ви хочете дізнатися більше про Veria або нашу продукцію, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

Тел. +38 (044) 461 87 00

sales@veria.org.ua
 

Зробіть проект свого ремонту прямо тут за допомогою EasyPlan

OK

Ця веб-сторінка використовує кукі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом. Вони можуть поєднувати її з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали під час вашого користування їхніми службами.

> Show details
/*